Sayın Valimiz Ömer Faruk COŞKUN, İlçemizde inceleme ve denetlemelerde bulundu. İlk olarak Kaymakamlığımızı ziyaret eden Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İlçe Kaymakam Vekilimiz ve Bahçe Kaymakamımız Sayın Müfit Gültekin’den ilçenin nüfus, ekonomik kaynakları, sağlık ve eğitim hizmetleri hakkında brifing aldı. Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun’ un ziyareti sırasında İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mesut Ovalı da bulundu.
 
       Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, Kaymakamlık ziyaretinin ardından İlçemizdeki Özel Harekât Binası ve İlçe Halk Eğitim Merkezinde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Daha sonra yapımı devam eden Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi Atölye Binası inşaatını da inceleyen Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, devam eden çalışmalar hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mesut Ovalı’dan bilgi aldı.
 
 
       Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, programının devamında İlçe Belediyemizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında İlçe Belediye Başkanı Alpaslan Koca tarafından Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun’a belediye hizmetleri hakkında bilgi verildi.
   
Belediye ziyaretinin ardından, çarşı içinden yürüyerek ilçe esnafı ile sohbet eden Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun daha sonra vatandaşlarla bir araya geldi. İlçemiz sakinleri ile bir süre sohbet eden Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, ziyareti sırasında yanına gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
 
Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun’un İlçemiz ziyareti, DOĞAKA tarafından desteklenen ve çalışmaları İlçe Belediyemiz tarafından yürütülmekte olan piknik ve mesire alanı incelemesi ile son buldu. İncelemeleri sırasında Vali Coşkun’a Belediye Başkanı Alpaslan Koca tarafından bilgi verildi.
 
Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, İlçemizdeki inceleme ve denetlemelerinin ardından İlçemizden ayrıldı.