Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ, Kaymakamlığımızca düzenlenen iftar programında şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.
Belediyemizin Mesire Alanında Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna verilen iftar programında şehit yakınları ile görüşerek bir süre sohbet eden Sayın Kaymakamımız, yakından ilgilenildiği şehit aileleri ve yakınlarına her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda Sayın Kaymakamımız şehit ailelerine seslenerek: “Sizlerin evlatları bu vatana sahip çıktılar. Vatanın bekası ve bütünlüğü için canlarını seve seve feda ettiler. Şehitlerimizin sizleri bize emanet ettiklerinin bilincindeyiz. Her zaman sizlerin yanında ve destekçiniz olduğumuzu da unutmamanızı istirham ediyoruz. Vatana yaptıkları hizmetin borcunu asla ödeyemeyeceğimiz şehitlerimi rahmetle anıyoruz.’ dedi.
Şehit Aileleri ve yakınları ile gaziler onuruna verilen iftar programına Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ ve Eşleri Hanımefendi Arife KILINÇ'ın yanı sıra, Belediye Başkanı Alpaslan KOCA ve Eşleri, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nihat AKŞEN ve Eşleri, İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Burak Kaan CAN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Döne KOÇASLAN, Müftü Vekili Mustafa KAYA, Köy ve Mahalle Muhtarları ile Eşleri, davetliler ile şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.