24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin İlçemizde huzur ve güven ortamında geçmesi amacıyla Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ başkanlığında Seçim Güvenliği toplantısı yapıldı. 
              Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ’ın yanı sıra Belediye Başkanı Alpaslan KOCA, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nihat AKŞEN, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Enes KULYU ve Siyasi parti İlçe Başkanları katıldı. Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ başkanlığında yapılan toplantıda, seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrasına yönelik alınması gereken tedbirler ile güvenlik ve asayişe dair Jandarma ve Emniyet görevlilerince izlenecek yasal esaslar masaya yatırıldı.
  
            24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili alınacak tedbirlerin görüşülmesi amacıyla bir araya geldiklerini belirten Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ, “Bu toplantı ile amacımız yapılacak olan seçimlerde vatandaşlarımızın huzurlu bir ortamda bir seçim geçirmeleridir. Zaten İlçemiz  demokratik olgunluğu özümsemiş barışın, huzurun ve hoşgörünün hakim olduğu bir yerdir. Temennimiz, İlçemizin sahip olduğu huzur ve hoşgörü atmosferi içerisinde bir seçim geçirmektir” dedi.