Bayramlaşma törenine, Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ’ın yanı sıra, Belediye Başkanı Alpaslan KOCA, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nihat AKŞEN ve İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı Burak Kaan CAN da eşlik etti. İlçemizde bayramlaşma programında sırasıyla İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği, Özel Harekat Şube Müdürlüğü, İlçe 112 ekipleri ve İlçemiz Kalecik Jandarma Karakol Komutanlığında görevli personellerin bayramları tebrik edildi.

           Sayın Kaymakamımız Cuma KILINÇ, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir de mesaj yayımladı.
 
           Kaymakamımız mesajında; "Bayramlar, birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik, dostluk sevgi ve saygı duygularını paylaştığımız, akrabaların, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, küskünlerin barıştığı, sevgi ve mağfiret günleridir.
       Bu bayramın ülkemizin huzur ve barışına vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Hasanbeyli’li vatandaşlarımız olmak üzere ülkemizin ve bütün İslam Âleminin Mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.