18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü, İlçemizde törenle anıldı. Kaymakamlığımız bahçesinde düzenlenen törene, Sayın Kaymakamımız Mehmet Fatih KILIÇ, Belediye Başkan Vekili Hüseyin DEMİRBAŞ, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hakan BORAN, İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Enes KULYU, Kamu Kurum ve Kuruluşları İlçe Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Şehitlerimizin aileleri, Gazilerimiz ve yakınları katıldı.
 
Tören Kaymakamlık önündeki Atatürk Anıtına Çelenklerin Sunulması akabinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.Daha sonra İlçe Mezarlığına geçilerek burada şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okundu.
Mezarlık ziyaretinin ardından Tören programı Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Şehitlerimiz için Saygı duruşu, İstiklal Marşımızın okunması akabinde Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayıp, öğrencilerin hazırlamış olduğu çeşitli gösteriler ile devam etti.Program sonunda Günün anlam ve önemi ile ilgili çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.
 
İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen programın ardından Şehit Aileleri ziyaret edildi ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü programı sona erdi.